O nas

/

Poznaj naszą firmę

Blisko 20 lat w branży

Firma „Auto Ślazyk” powstała w 2002 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwoliło nam na rozwój i rozszerzenie zakresu napraw i usług. W początkowym okresie zajmowaliśmy się głównie mechaniką samochodową oraz wykonywaliśmy badania techniczne pojazdów do 3,5 t. Posiadaliśmy tylko dwa stanowiska naprawcze przy czym z upływem czasu i zapotrzebowaniem nasza firma rozwijała się zwiększając tym samym ilość stanowisk pracy pierwotnie do pięciu a obecnie aż do dwunastu na ul. Krakowskiej.

Uruchomienie drugiego zakładu w Siekierczynie

W maju 2014 doprowadziliśmy do ukończenia i oddania nowego budynku w miejscowości Siekierczyna 511 gdzie znajduje się Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów z serwisem samochodowym na 5 stanowisk oraz najnowocześniejszą geometrią 3D. Poszerzyliśmy również wachlarz świadczonych przez nas usług o elektronikę oraz elektromechanikę samochodową, specjalistyczne pomiary geometrii kół do firm ubezpieczeniowych, naprawy i obsługi klimatyzacji i wiele innych.

Dalszy rozwój firmy spowodował rozszerzenie działalności o sprzedaż części. Prowadzimy magazyny części zamiennych na obu firmach z szerokim wyborem artykułów. W ofercie posiadamy: oleje, filtry, akumulatory, płyny eksploatacyjne, opony, klocki hamulcowe i inne części zamienne. Prowadzimy dwie Stacje Kontroli Pojazdów, warsztaty samochodowe, serwis ogumienia, myjnię samochodową oraz magazyny części zamiennych.

Naszym priorytetem jest solidne i szybkie wykonanie naprawy oraz zadowolenie klienta !

Custom Login can't find the autoload file, plugin is currently NOT ACTIVE.